KONST / Litografier / Färglitografi 12732187
nr 1273 2187
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 207/300. Motivet: 40x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:14:12
100 kr
150 kr
200 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer